A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
  • Home
  • Dřevěná okna
  • Eurookna

Dřevěná Eurookna

Eurookna nabízíme v profilech IV 68, IV 78, IV92. Dřevěná eurookna mají oproti plastovým oknům řadu výhod.

  • Plánujete výměnu oken a jste na vážkách, jaký typ okna si vybrat?
  • Rozmýšlíte se mezi klasickými okny a eurookny?

Pak si přečtěte následující příspěvek a možná, že vám bude nápomocen při vašem složitém rozhodování!

  • Chcete pocítit teplo domova a zároveň říci stop zbytečnému plýtvání energie?

Máme pro Vás řešení! Vyzkoušejte kvalitní eurookna nebo dřevěná okna, která vám zaručí úsporu energie v té nejvyšší míře. Je trochu přežitkem domnívat se, že se eurookna hodí pouze do nových rodinných domů či bytů. Není tomu tak. Vždyť i postarší dům se může pyšnit kvalitními okny, které mu poskytnou prvotřídní izolaci! Nebojte se nás tedy oslovit. Přání našeho zákazníka jsou pro nás vždy prvořadá a budeme se snažit udělat maximum proto, abyste už nadále nemuseli snášet „profukování“ oken během silných větrů nebo jiné nepříjemné nástrahy počasí.

Co Vám tedy můžeme nabídnout? Pokud se rozhodnete pro nová okna, můžete vybírat ze široké škály produktů, přičemž mnohé z nich splňují požadavky projektu zelená úsporám. Samozřejmostí je, že při výrobě oken dbáme především na kvalitu zpracování a naší nejvyšší prioritou je, abychom dodržovali pravidla ekologické výroby. Abychom vám mohli nabídnout co nejkvalitnější eurookna, využíváme moderní technologické postupy a sledujeme nejnovější trendy na trhu. Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou.

IV68 Standard
IV68 Standard
78 3 Sklo
IV78 Plus
92 3sklo
IV92 Pasiv

logo